+ سریال من معلم ات هستم . یک سریال قدیمی ( ۲۰۰۷) ۱۶ قسمتی از سری سریال های مدرسی _ کمدی که در آن بازیگران دوست داشتنی از جمله پارک مین یانگ و  لی مین هو در آن حضور دارند . 

+  لی مین هو  طبق معمول خوش تیپ ترین و جذاب ترین پسر مدرسه که  باز هم  پدرش اینجا مدیر مدرسه.  پارک مین یانگ نقش یه دختر لوس و دردسر ساز  اجرا میکنه و البته باید بگم این سریال عاشقانه نیست ( دو تا دانش آموز عاشق هم میشن و) و کلا فازش متفاوت  .

+ حقیقتا بنظرم  این سریال مدرسه تم مدرسه بودن(  به نسبت پسران برتر از گل و وارثان ) بیشتر رعایت شده . انتخاب بازیگرانی که حدود   زیر ۲۰ سال هستند ، شیطنت ها و و بنظرم به حقیقت شباهت بیشتری داره  ولی خب چون قدیمی  از نظر کیفیت و جذابیت به مراتب  خیلی پایین تر ( این سریال یه جورایی اولین سریال های پارک مین یانگ و لی مین هو بوده ) هست و بیشتر  جنبه کمدی داره تا عاشقانه

توضیحات این سکانس :لی مین هو در ایام تعطیلات مدرسه برای اینکه به ایون بیول( پارک مین یانگ)  نزدیک بشه میاد مسئول توالت معلم ها میشه و.

+ خب در صورت درخواست چند پارت کمدی دیگه براتون قرار میدم ^_^ ( هم تو این وب و هم تو  وب عکس کده )

پ.ن : چقدر قیافه لیرمین هو داغون بوده مینی که خیلی کوچولو میزنه ( دقت کردید بازیگران کره ای هرچقدر سن شو بالا تر میره خوشگل تر میشن )

پ.ن : من منتظر نظرات تون هستم ^_^

به آرامی گرم کن _ اولین سری تصاویر

خبری بسیار بد برای همه کی درامی ها عزیز !

حضور جی چانگ ووک و پارک مین یانگ در مراسم AAA تایید شد _ اخبار کره

,مین ,سریال ,لی ,هو ,مدرسه ,لی مین ,    ,پارک مین ,مین هو ,مین یانگ

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابهایی که خواندم تندر بلاگ سایت دانش و علم وب نوشت های محمدمهدی داور گوگل شرکت تهویه کولر گازی ال جی بانه On line school storyboard